Αναθεωρητής Α΄ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μιλτιάδης 16-01-1918 έως 25-02-1921
Αναθεωρητής Α΄ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Σωτήριος 26-02-1921 έως 12-09-1926
Αναθεωρητής Α΄ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 13-10-1926 έως 13-02-1930
Αναθεωρητής Α΄ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Θεόδωρος 14-04-1930 έως 19-01-1937
Αναθεωρητής Α΄ ΠΡΙΝΑΡΗΣ Κίμων 25-02-1937 έως 14-11-1939
Αναθεωρητής Α΄ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σταύρος 15-11-1939 έως 26-06-1940
Αναθεωρητής Α΄ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ Ευστάθιος 12-09-1940 έως 16-06-1946
Αναθεωρητής Α΄ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Φίλιππος 03-12-1946 έως 30-12-1952
Αναθεωρητής Α΄ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 13-03-1953 έως 02-12-1953
Αναθεωρητής Α΄ ΚΟΥΚΗΣ Λεωνίδας 03-12-1953 έως 09-04-1958
Αναθεωρητής Α΄ ΜΠΑΣΑΚΟΣ Παναγιώτης 16-04-1958 έως 29-09-1958
Αναθεωρητής Α΄ ΚΟΚΟΡΕΤΣΑΣ Ιωάννης 30-09-1958 έως 04-05-1959
Αναθεωρητής Α΄ ΣΙΜΟΣ Ιωάννης 05-05-1959 έως 31-05-1967
Αναθεωρητής Α΄ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Φρίξος 01-06-1967 έως 25-06-1969
Αναθεωρητής Α΄ ΣΚΟΡΔΑΣ Χρήστος 26-06-1969 έως 16-03-1970
Αναθεωρητής Α΄ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 17-03-1970 έως 15-12-1973
Αναθεωρητής Α΄ ΚΡΙΤΣΕΛΗΣ Ιωάννης 16-12-1973 έως 22-03-1975
Αναθεωρητής Α΄ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Δημήτριος 24-03-1975 έως 05-06-1977
Αναθεωρητής Α΄ ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 06-06-1977 έως 03-05-1979
Αναθεωρητής Α΄ ΒΟΥΒΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 04-05-1979 έως 14-05-1980
Αναθεωρητής Α΄ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Δημήτριος 15-05-1980 έως 07-03-1982
Αναθεωρητής Α΄ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 08-03-1982 έως 03-03-1983
Αναθεωρητής Α΄ ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος 04-03-1983 έως 06-03-1984
Αναθεωρητής Α΄ ΤΣΙΟΒΑΡΙΔΗΣ Αθανάσιος 07-03-1984 έως 10-03-1986
Αναθεωρητής Α΄ ΦΩΤΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 11-03-1986 έως 15-03-1988
Αναθεωρητής Α΄ ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ Παναγιώτης 16-03-1988 έως 07-05-1990
Αναθεωρητής Α΄ ΤΟΔΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 08-05-1990 έως 02-03-1992
Αναθεωρητής Α΄ ΑΛΕΒΙΖΟΣ Σωτήριος 02-03-1994 έως 09-03-1995
Αναθεωρητής Α΄ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 03-03-1992 έως 01-03-1994
Αναθεωρητής Α΄ ΜΠΟΒΙΑΤΣΟΣ Αθανάσιος 03-03-1992 έως 01-03-1994
Αναθεωρητής Α΄ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 01-07-1998 έως 19-07-2001
Αναθεωρητής Α΄ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 27-07-2001 έως 30-06-2005
Αναθεωρητής Α΄ ΚΑΡΑΝΙΣΑΣ Θωμάς 21-07-2005 έως 13-12-2007
Αναθεωρητής Α΄ ΤΣΙΛΙΔΗΣ Ιωάννης 07-02-2008 έως 30-06-2010
Αναθεωρητής Α΄ ΠΟΤΙΔΗΣ Δημήτριος 19-01-2011 έως 30-06-2013
Αναθεωρητής Α΄ ΜΑΚΡΗΣ Νικόλαος 24-07-2013 έως 30-06-2015
Αναθεωρητής Α΄ ΓΚΟΛΕΜΗΣ Νικόλαος 14-10-2015 έως 30-06-2017
Αναθεωρητής Α΄ ΓΩΓΟΣ Κωνσταντίνος 10-07-2017 έως 30-06-2019